Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Diakonia Jedności
Paschalny Dzień Wspólnoty

| Wicej


Diakonia Jedności

Serdecznie zapraszamy na Paschalny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 12 maja br. w par. św. Elżbiety Węgierskiej w Jaworznie-Szczakowej (ul. Sobieskiego 1).

W czasie radości ze Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa, poprzez głoszone słowo, modlitwę i spotkania w grupie, jesteśmy zaproszeni, aby odkrywać dary, które Pan złożył w nasze serca, a zarazem sposoby, aby służyć nimi we wspólnocie. Na Eucharystii będziemy mogli podziękować Bogu zarówno za dar odkupienia, jak i za dar wspólnoty, do której nas powołał i w której spędziliśmy ostatni rok formacyjny. Po Eucharystii zapraszamy na Agapę: grill, słodki poczęstunek oraz Rejonowy Turniej Siatkówki.

Zgłoszenia do rejonowych drużyn przyjmują animatorzy rejonowi i pary rejonowe. Będzie również możliwość wesprzeć swój rejon, dołączając do drużyny na miejscu. Wszystkich zapraszamy do kibicowania. Dla zwycięskiej drużyny oraz najlepszych kibiców – nagrody.

Do zobaczenia!


Szczegółowy plan:
14:00 zawiązanie wspólnoty
14:15 konferencja
14:35 Namiot Spotkania
15:00 spotkania w grupach
15:45 Eucharystia
Agapa: grill oraz Rejonowy Turniej Siatkówki

 

 

Kochani, Dom Matki i Dziecka w Sosnowcu zwrócił się do nas z prośbą o wsparcie, w związku z czym na Dniu Wspólnoty odbędzie się zbiórka niżej wskazanych produktów. Gorąco zachęcamy do włączenia się w pomoc i przyniesienia, choć jednej rzeczy z poniższej listy. 
 
Potrzebne są: środki czystości i rzeczy do pielęgnacji -  płyny do podłóg, mleczka do czyszczenia, płyny do szyb, do naczyń, żele pod prysznic, szampony, pasty do zębów, podpaski, pampersy 3,4,4+,6. 
Wygenerowano w sekund: 0.03
9,000,808 Unikalnych wizyt