Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Oaza Modlitwy - "Oczekujemy Twego przyjścia w chwale"


Diakonia Modlitwy zaprasza na Oazę Modlitwy "Chryste, oczekujemy Twego przyjścia w chwale", która odbędzie się w dniach 15 - 17 listopada 2019r. w Archidiecezjalnym Centrum Duchowości "Święta Puszcza" (Dom Owieczka) w Olsztynie/k. Częstochowy, ul. Świętej Puszczy 6.

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 3 listopada 2019r. (włącznie).
Liczba osób ograniczona!

Do udziału zapraszamy młodzież po ONŻ I st., dorosłych (niekoniecznie po formacji) oraz małżeństwa (również z dziećmi).
UWAGA! Plan Oazy Modlitwy nie uwzględnia czasu dla dzieci ze względu na szczególną specyfikę tej formy rekolekcji.

Przyjazd w piątek o 19:00, wyjazd w niedzielę w godzinach wieczornych (po krótkiej agapie).
Bardziej szczegółowy plan dostępny będzie bliżej terminu rekolekcji.

Koszt (z własnym śpiworem):
Dorośli - 120 zł/os.
Młodzież 14-17 lat - 110 zł/os.
Dzieci 4-13 lat - 100 zł/os.
Dzieci do 3 lat - bezpłatnie

+10 zł/os. za pościel (opcjonalnie)

UWAGA!
Istnieje możliwość obniżenia kosztu rekolekcji o 10 zł za każdy posiłek, na który zgłosimy nieobecność W MOMENCIE ZAPISU (np. w przypadku bardzo późnego przyjazdu w piątek lub wcześniejszego wyjazdu w niedzielę, gdy chcemy zrezygnować z kolacji).

Prosimy o przesłanie zadatku w wysokości 60zł/os. do 7 dni po zapisie na numer konta, który zostanie podany po wypełnieniu formularza i przesłaniu zgłoszenia.
UWAGA: Zadatek bezzwrotny!
Pozostałą kwotę należy wpłacić przelewem na w.w. konto do dnia 14 listopada 2019r. lub w odliczonej gotówce po przyjeździe na miejsce.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: TUTAJ

Kontakt w przypadku pytań dotyczących Oazy Modlitwy:
Jakub Głaz
e-mail: jakub.glaz96@gmail.com
tel.: 883157377

Link do wydarzenia na Facebooku - TUTAJ.


Powiązane newsy:

Oaza Modlitwy
Relacja z Adwentowej Oazy Modlitwy.

Oaza Modlitwy

W dniach 25-27 listopada odbyła się Adwentowa Oaza Modlitwy. Zapraszamy do przeczytania relacji Pauliny Smalcerz. 

Oaza Modlitwy
Szczegółowy Plan Oazy Modlitwy

Oaza Modlitwy

W związku z rezygnacją kilku osób można jeszcze dziś zapisać się na tą Oazę Modlitwy. Oaza Modlitwy, którą przeżywamy przed Wielkim Postem połączona jest z całodobową Adoracją Najświetszego Sakramentu. Chcemy trwając przed Panem prosić Go, byśmy prowadzili życie w mocy Ducha. Plan Oazy Modlitwy:

Oaza Modlitwy
Zapisy na Oazę Modlitwy - do środy

Oaza Modlitwy

Zachęcamy do zapisania się na Oazę Modlitwy. Jest jeszcze taka mozliwość do środy włącznie. Jest jeszcze kilka miejsc dla młodzieży. Poszukujemy również osób, które chciałyby posługiiwać w diakonii wychowawczej. Te osoby, nie płaciłyby za pobyt w ośrodku. Chętnych do opieki nad dziećmi prosimy o kontakt z moderatorem diecezjalnym. 

Oaza Modlitwy
Wielkopostna Oaza Modlitwy

Oaza Modlitwy

Zapraszamy na Przed - wielkopostną Oazę Modlitwy. Będziemy na niej rozważać w związku z tematem pracy rocznej drugą część Drogowskazu "Duch Święty": „Duch Święty namaścił Jezusa; dlatego chcę prowadzić życie w Duchu, poddając się Jego tchnieniu i mocy”. Oaza odbędzie się w Domu rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie, koszt (dla młodzieży nie pracującej 100 zł, dla pracujących 120 zł, dla pary małżeńskiej 200 zł), dla dzieci 0-3 lat - 20 zł, 4-12 lat - 60 zł. 

Jeśli chcesz się zapisać kliknij na baner. Zapisy tylko do 20 stycznia

 

y

Oaza Modlitwy
Oazy Modlitwy w roku 2015-16

Oaza Modlitwy

W obecnym roku formacyjnym chcemy odnowić w naszym Ruchu to doświadczenie sprzed 40 lat. Dlatego pragniemy obudzić w naszej diecezji na nowo pragnienie uczestnictwa w Oazach Modlitwy i zaprosić do niego wszystkich członków Ruchu: młodzież i dorosłych. Chcemy, by Oazy Modlitwy stały się dla nas doświadczeniem jedności wypływających z uwielbienia Boga w jednym Duchu.

 W tym roku zapraszamy na Oazy Modlitwy, na których chcemy rozważać temat pracy rocznej oraz starać się pogłębiać nasze przeżywanie Roku Miłosierdzia:

Oaza Modlitwy
Czym są Oazy Modlitwy?

Oaza Modlitwy

Temat pracy rocznej "W mocy Ducha Świętego"  nawiązuje do tematu roku formacyjnego 1976/77 przeżywanego pod hasłem "Odnowa w Duchu Swiętym". Tamten rok pracy  zaowocował powstaniem Oazy Modlitwy. Chcemy w tym roku Ducha Świętego na nowo odkryć Oazy Modlitwy, które ks. Franciszek Blachnicki nazywał: "ukrytym sercem" Ruchu i źródłem jego życia i mocy.

RSS-Feeds
Wygenerowano w sekund: 0.01
9,000,939 Unikalnych wizyt