Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Relacja z XXII pielgrzymki Domowego Kościoła do Kalisza


Szczęść Boże!

Za nami kolejna pielgrzymka Domowego Kościoła do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. W dniu 99. Urodzin św. Jana Pawła II rozważaliśmy jego nauczanie, wsłuchiwaliśmy się w to, co w obecnych czasach pragnie przekazać rodzinom.

Bardzo dziękujemy tym, którzy dzielili z nami radość obecności, spotkania, wspólnej modlitwy - wszystkim rodzinom oraz kapłanom. Z pewnością był to bardzo dobry czas – czas wsłuchiwania się w głos Pana Boga oraz człowieka.

Niech Pan Bóg wszystkim wynagrodzi trud i błogosławi w codziennej formacji w małżeństwie i rodzinie. Dziękujemy Wam, drogie pary diecezjalne i Waszym moderatorom za trud zorganizowania pielgrzymowania do Kalisza, za zachęcenie małżonków z Waszej diecezji do uczestnictwa w tym wyjątkowym spotkaniu.

Relację i zdjęcia ze spotkania można zobaczyć na stronach:

http://www.radiorodzina.kalisz.pl/xxii-ogolnopolska-pielgrzymka-rodzin-domowego-kosciola-do-swietego-jozefa/

https://ekai.pl/kalisz-ogolnopolska-pielgrzymka-rodzin-domowego-kosciola-u-sw-jozefa-4/

Za moment będzie także na www.dk.oaza.pl

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w jakąkolwiek posługę, szczególnie dziękujemy filii pelplińskiej za posługę diakonii muzycznej oraz diakonii liturgicznej oraz jak zwykle dziękujemy niezawodnym gospodarzom z diecezji kaliskiej.

Następna pielgrzymka do Kalisza już za rok – 16 maja 2020. W kalendarzu pracy rocznej już jest wpisana, więc mamy nadzieję, że w Waszych kalendarzach też.

Wszystkich pozdrawiamy,

Kasia i Paweł Maciejewscy

Wygenerowano w sekund: 0.00
8,958,097 Unikalnych wizyt